Kauno r. Raudondvario gimnazija

Vasaros stovykla „Vasaros spalvos 2026“– 5-oji die

Penktoji, paskutinė stovyklos diena buvo pažymėta puikiu oru, džiugia nuotaika ir kūrybinėmis veiklomis.

Mokiniai apsilankė Kauno rajono muziejuje Raudondvario dvare, kur dalyvavo edukacijoje „Muilo gamyba“. Jos metu kiekvienas pasigamino kvapnų muiliuką – šiltą ir prasmingą dovaną savo artimiesiems. Ryte mokiniai taip pat skyrė laiko kūrybai – spalvino Lietuvos pilių piešinius, lavindami savo meninius gebėjimus. Atšventėm ir  Tonio gimimo dieną. Jis visus mokinius pavaišino keksiukais.

Po edukacijos laukė aktyvus ir turiningas laikas gryname ore: pasivaikščiojimai dvaro takais, žaidimai aikštelėse bei išvyka iki Nevėžio prieplaukos. Geros emocijos, juokas ir bendrystė lydėjo visus dienos metu.

Sugrįžus į gimnaziją, mokinius pasitiko mokytojų ir mokinio padėjėjų komanda. Čia vyko jauki ir prasminga stovyklos uždarymo šventė. Jos metu mokiniai ir mokytojai buvo apdovanoti padėkomis už aktyvų dalyvavimą, kūrybiškumą ir bendradarbiavimą.

Šventinę nuotaiką dar labiau praturtino vaišės – mokiniai buvo pavaišinti ledais ir vaisiais.

Stovyklą užbaigėme kupini džiaugsmo, gražių prisiminimų ir naujų patirčių. Su šypsenomis atsisveikinome, nekantriai laukdami saulėtos ir įspūdžių kupinos vasaros.

Autorius:
Apolonija Koževnikovienė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas